وبلاگ

استند آشپزخانه از دکوری ها جذاب و کاربردی

استند آشپزخانه

استندها یکی از لوازم خاص در دکوراسیون منزل، محیط های اداری، تجاری و … هستند. این لوازم دکوری از جمله استند آشپزخانه می‌ توانند برای جای گذاری وسایل مختلف از جمله شیرینی ها، مواد غذایی، گلدان های تزئینی، گیاهان و… مورد استفاده قرار بگیرند.

استند آشپزخانه پایه دار

استندها با توجه به استایلی که دارند، می ‌توانند به حالت پویایی و جذابیت دکورها کمک کنند. به همین خاطر از این لوازم دکوری در فضاهای مختلف بسیار استقبال می‌ شود. خرید استند پایه دار به عنوان نوع خاصی از استندها معرفی می شود. این نوع استندها به علت پایدار بودن از استایل جذابی در محیط های مختلف برخوردار هستند. همچنین جای گذاری آن ها بدون دردسر و به راحتی امکان پذیر است. در چنین حالتی شما می توانید شیرنی ها یا انواع دسر های خود  خود را بر روی این نوع لوازم دکوری مورد استفاده قرار دهید.

بنابراین زمانی که این لوازم دکوری را در محیط منزل مورد استفاده قرار می دهیم، مرکز کانونی جذاب در محیط به وجود می آوریم. افرادی که وارد منزل می شوند، ناخودآگاه تحت تاثیر محیط به وجود آمده با استندها قرار می گیرند. به خصوص زمانی که چنین دکوراسیونی به کمک خوراکی های جذابی در ابعاد و اندازه های متفاوت طراحی و تزیین شده باشد. فضای خوش مزه به وجود آمده در چنین دکوراسیونی جذابیت محیط منزل را بسیار خاص می‌ کند.

انواع استند

استند فلزی

خرید استند فلزی می تواند برای محیط های مختلف به ویژه محیط های کافی شاپی و رستورانی گزینه مناسبی باشد. این نوع استندها می ‌توانند سال‌ های سال مورد استفاده قرار بگیرند. چون از دوام قابل توجهی برخوردار هستند. البته ما به شما توصیه می کنیم در هنگام شست و شو بسیار مراقب این نوع استندها باشید و بلافاصله پس از شست و شو آن ها را خشک کنید.

بیشتر بخوانید
آشنایی با وسایل ریز آشپزخانه

استندهای فلزی در مکان های مختلف به راحتی جابه جا می شوند. همچنین می توانند گزینه مناسبی برای جای گذاری خوراکی های سنگین مانند کیک تولد . مقاومت بالای استندهای فلزی امکان گذاشتن خوراکی های سنگین و پر حجم را بر روی آن ها فراهم می‌ کند.

انواع استند فلزی آشپزخانه جنس های مختلفی هم دارند مثل آلومینیوم، استیل و…

استند آشپزخانه

استند چوبی

خرید استند چوبی به عنوان یک استند جذاب مورد توجه قرار می‌ گیرد. اگر در محیط منزل خود از اجسام و اجزای دکوراسیون چوبی بهره مند هستید، حتماً خرید استند چوبی را برای محیط منزل در نظر بگیرید. استندهای چوبی در محیط منزل فضای بسیار خاصی ایجاد می ‌کنند و پیوند شما را با طبیعت عمیق تر می نمایند. از این رو بسیاری از افراد از استند چوبی برای محیط منزل استقبال می کنند.

اگر چه استندهای چوبی می توانند در محیط های مختلف اداری، تجاری، مسکونی و … مورد استفاده قرار بگیرند اما ما به شما پیشنهاد می کنیم این نوع استندها را با توجه به بافت صاف و یکدستی که در محیط دارند، برای محیط مسکونی مورد استفاده قرار دهید.

لوازم چوبی به کار رفته در دکوراسیون محیط منزل می تواند با استندهای آشپزخانه چوبی یک ست جذاب و کامل را به وجود آورد. این موضوع نشان می‌ دهد که شما به توازن و هماهنگی دکوراسیون منزل بسیار اهمیت می دهید. ضمن اینکه حس گرما و صمیمی را در محیط منزل برقرار می سازید.

استند آشپزخانه

استند آشپزخانه ایستاده

استند آشپزخانه ایستاده برای نگهداری و جای گذاری مواد غذایی حجیم گزینه مناسبی می باشد. در واقع شما زمانی استندهای آشپزخانه ایستاده را مورد استفاده قرار می دهید که بخواهید دکوری بر روی آن بسیار پر جلوه باشد. در چنین حالتی تمام توجه بر روی استند متمرکز می شود.

بیشتر بخوانید
ترفندهای چیدمان لوازم آشپزخانه

استندهای آشپزخانه ایستاده با توجه به ویژگی های متفاوتی که در ظاهر دکوراسیون منزل شما ایجاد می ‌کنند، برای خرید بسیار پیشنهاد می ‌شوند. این نوع استند آشپزخانه نیز می توانند در اشکال متفاوتی طراحی و تولید شوند. خرید استند ایستاده می تواند برای جای گذاری لوازم مختلف همچون گلدان، دکوری های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

جمع بندی

در فروشگاه دونه برف استندها با تنوع قابل توجهی عرضه می‌ شوند. بنابراین هر فردی می تواند با توجه به میزان و نوع مساحتی که در اختیار دارد، از خرید استند بهره مند شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *